Hakkımızda

Nurettin AKMEŞE ve Mehmet AKMEŞE kardeşler tarafından 1997 yılında kurulan firmamız Konya’da faaliyetlerine başlamıştır. Konya’nın merkezi olan Şerafettin Caddesinde 100m2 dükkân da diş malzemeleri satışına başlayan Çizgi Diş Deposu 2000 yılında yine Şerafettin Caddesi üzerindeki Sevindir iş hanında 4 adet dükkânı kendi bünyesine kazandırmış ve 250m2 yeni deposunda hizmetine devam etmektedir.

2015 yılında başladığımız İthalat anlayışımızla ürün portföyümüzü genişletip Türkiye genelinde müşteri potansiyelimizi artırmayı başardık.

2016-2020 yılları arasında Dünyaca ünlü Dentsply Sirona markasının resmi distribütörlüğünü yapmış bulunmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana resmi kurum ve ağız diş hastanelerine malzeme tedariği ve teknik servis hizmeti sağlamakta olup diş hekimleri, diş hekimliği öğrencileri ve diş teknisyenlerine yönelik bütün malzemelerinde satışını gerçekleştirerek herkesin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Sadece bölgesel satış değil tüm Türkiye geneli satışını yaptığımız ürünlerimiz kaliteli markalar ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Çizgi Diş Deposu zaman içerisinde büyüyen ve kendi bünyesinde oluşturduğu disiplinli ve ailevi çalışma ortamıyla 8 deneyimli personele istihdam sağlamaktadır.

2020 yılında 2.şubemizi Konya Meram bölgesine kazandırarak Necmettin Erbakan Üniversitesi diş hekimliği öğrencilerinin malzeme tedariğini sağlamaya devam ediyoruz.

Satış sonrası teknik destek ve çözüm odaklı ilişkilerimizle hiçbir müşterimizi mağdur etmedik.

2021 yılının başlarında tamamiyle kendi bünyemize kazandırdığımız teknik servis bölümü sayesinde diş hekimleri ve diş hekimliği öğrencilerinin arıza ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Ticari çizgimi yıllardır hiç bozmadık, güven ve kaliteyi en uygun fiyata bulmanın en doğru adresi olduk.

25

Yıllık Güven ve Tecrübe

Ekip

Profesyonel Kadro

Mehmet Akmeşe

Onursal Başkan

Alper Akmeşe

Yönetim Kurulu Başkanı

Süleyman Akmeşe

Şube Müdürü

Muhammed Demirci

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Cemil Vesek

Teknik Servis Ar-ge Uzmanı
Grafik ve Web Tasarımı